Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Programista C#

Infofinder Sp. z o.o.

Katowice

27 dni temu

Ogłoszenie numer: 2649826, z dnia 2019-09-16

Zajmujemy się informatyzacją i zarządzaniem ryzykiem w szpitalach. Tworzymy Cyberfizyczne Systemy Zarządzania Lekiem w Szpitalu.

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

  • Projektowanie, tworzenie, rozwój i bieżące utrzymanie aplikacji będących w ofercie Pracodawcy
  • Pozyskiwanie informacji z baz danych, tworzenie raportów, rozwój hurtowni danych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i projektowej

Wymagania

  • Doświadczenie w programowaniu w C# .NET
  • Znajomość SQL (głównie SQL Server)
  • Wysokie zdolności analityczne i interpersonalne, umiejętność rozumienia potrzeb biznesowych

Oferujemy

  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Umowę o pracę
  • Biuro w centrum Katowic
  • Atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia
  • Doskonałą atmosferę i środowisko pracy
  • Elastyczne godziny pracy z możliwością pracy zdalnej
Poznaj stanowisko: Programista .NET
.NET jest skrótem od .NET Framework, czyli platformy programistycznej, pochodzącej od Microsoftu, bezpośrednio nie będącej uzależnioną od konkretnego języka programowania. .NET Framework jest technologią, która ma na celu efektywne zarządzanie elementami systemu. Tworzenie aplikacji w .NET Framework odbywa się między innymi przy pomocy języków C# lub C++. Programista, jako osoba zajmująca się projektowaniem i ...
Praca Programista .NET