Najnowsze oferty pracy

  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
Zobacz więcej ofert pracy

Programista C#

Infofinder Sp. z o.o.
Katowice
specjalista junior / mid / senior
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca stacjonarna
878 dni temu

Ogłoszenie numer: 5967444, z dnia 2021-11-26

Zajmujemy się informatyzacją, robotyzacją i logistyką w szpitalach. Tworzymy Cyberfizyczne Systemy Zarządzania Lekiem w Szpitalu.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • Projektowanie, tworzenie, rozwój i bieżące utrzymanie aplikacji będących w ofercie Pracodawcy
  • Pozyskiwanie informacji z baz danych, tworzenie raportów, rozwój hurtowni danych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i projektowej

Wymagania

  • Doświadczenie w programowaniu w C# .NET
  • Znajomość SQL (głównie SQL Server)
  • Wysokie zdolności analityczne i interpersonalne, umiejętność rozumienia potrzeb biznesowych

Oferujemy

  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Umowę o pracę
  • Biuro w centrum Katowic
  • Atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia
  • Doskonałą atmosferę i środowisko pracy
  • Elastyczne godziny pracy z możliwością pracy zdalnej