Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Siedlce
Programista Delphi

IPS Przedsiębiorstwo Infromatyczne
Siedlce
praca stacjonarna
6678 dni temu

Ogłoszenie numer: 17757, z dnia 2006-02-02

IPS Przedsiębiorstwo Informatyczne zajmuję się produkcją oprogramowania finansowo-podatkowego.

Miejsce pracy: Siedlce

Opis stanowiska

Programista Delphi, praca zdalna w zespole projektowym lub na miejscu w siedzibie firmy. Praca tylko w dni robocze.

Wymagania

- bardzo dobra znajomość środowiska Delphi oraz Object Pascal'a, - doświadczenie w tworzeniu aplikacji, komponentów VCL i baz danych Interbase.

Oferujemy

Propozycja wynagrodzenia dla specjalisty z doświadczeniem. - okres próbny 3 miesiące - 1500 zł brutto. - umowa stała: 2000 zł brutto + premia 10000 zł brutto wypłacana na początku roku kalendarzowego uzależniona od efektów pracy. - po roku stałego zatrudnienia: 2500 zł brutto + premia 10000 zł brutto j.w. - po dwóch latach stałego zatrudnienia: 3000 zł brutto + premia 12000 zł brutto j.w.