Zobacz więcej ofert pracy

Programista Delphi

KAMSOFT S.A.
Katowice
praca stacjonarna
1884 dni temu
Rozwijamy profesjonalne rozwiązania IT dla sektorów:

Pracują u nas wspaniali, zdolni ludzie! Dołącz do nas jako:

Miejsce pracy: Katowice
Opis stanowiska:
  • Tworzenie i utrzymanie oprogramowania,
  • Przeprowadzanie wstępnych testów oprogramowania,
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej,
  • Analiza istniejących i przyszłych wymagań funkcjonalnych.
Profil kandydata:
  • Umiejętność programowania w Delphi, poparta możliwością zaprezentowania własnych aplikacji,
  • Doświadczenie pozwalające na samodzielne prowadzenie projektu i rozwój produktów informatycznych,
  • Dobra znajomość programowania obiektowego,
  • Znajomość baz danych i języka SQL,
  • Umiejętność projektowania relacyjnych baz danych (Firebird, Oracle),
  • Umiejętność analitycznego myślenia i współpracy w zespole.
Mile widziane:
  • Znajomość branży farmaceutycznej.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie
  • Udziały w konferencjach
  • Możliwość uczenia się od najlepszych
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Szkolenia
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Dofinansowanie do sportu i rekreacji
  • Karta MultiSport
  • Imprezy integracyjne
  • Turnieje sportowe