Zobacz więcej ofert pracy

Programista - Full Stack Developer

Medforum sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
1505 dni temu

Medforum Sp. z o.o.

Dołącz do dynamicznie rozwijającej się organizacji. Poszerzaj swoje możliwości realizując projekty dla największych firm farmaceutycznych.

Medforum to niezależne wydawnictwo wraz grupą mediową. Medforum została założona przez ekspertów rynku farmaceutycznego, którzy od ponad 20 lat (1998 roku) zajmują się szeroko pojętym marketingiem farmaceutycznym.

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: ID-022020

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Programista - Full Stack Developer  do pracy na pełny etat.

Zakres obowiązków:
  • tworzenie, utrzymanie i rozwój aplikacji internetowych
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej dla tworzonych aplikacji

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku - minimum dwa lata.
  • Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3, JavaScript.
  • Bardzo dobra znajomość PHP5/7 (z naciskiem na programowanie obiektowe).
  • Znajomość baz danych SQL
  • Zaangażowanie, samodzielności, umiejętność szybkiego uczenia się, orientacja na zadania, terminowość, odpowiedzialność.
    Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Znajomość Frameworka VueJS, ECMAScript
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Doświadczenie w tworzeniu RESTful api
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji PWA

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej.
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w realizacji innowacyjnych projektów.
  • Uczestnictwo w specjalistycznych kursach i konferencjach organizowanych przez czołowe firmy szkoleniowe oraz informatyczne na świecie.
  • Motywacyjne wynagrodzenie.