Zobacz więcej ofert pracy

Programista Java

NBC Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
3527 dni temu

NBC innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 200 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Dla naszego strategicznego Klienta w Katowicach poszukujemy specjalisty na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
Nr Ref.: PJ/KAT/0814/AW

Obowiązki:

Stworzenie warstwy pośredniej między aplikacjami dotyczącymi obsługi kont bankowych, kredytów, obiegu dokumentów.

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z analitykiem w zakresie projektowania rozwiązań programistycznych,
  • Opracowywanie specyfikacji technicznych dla mało- i średnio-skomplikowanych modyfikacji na podstawie specyfikacji funkcjonalnej
  • Samodzielne realizowanie prac programistycznych w oparciu o informacje zawarte w specyfikacji technicznej
  • Przeprowadzenie testów autorskich/technicznych
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej
  • Tworzenie oprogramowania wspomagającego instalacje wraz z dokumentacją instalacji.
  • Analizowanie i usuwanie błędów programowych
  • Udzielanie informacji użytkownikom i właścicielom aplikacji w zakresie bieżącej eksploatacji i rozwoju systemów.
  • Prowadzenie analizy zdarzeń eksploatacyjnych i rekomendacja działań naprawczych w celu
  • zapewnienia prawidłowego funkcjonowania systemu informatycznego.

Wymagania techniczne:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w projektach J2EE 5/6
  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych
  • Znajomość serverów aplikacyjnych (preferowany jboss)
  • Znajomość bibliotek i frameworków Spring, GWT, JavaScript, jQuery, jUnit
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Umiejętność programowania z wykorzystaniem baz danych Oracle
  • Znajomość metodologii rozwoju oprogramowania

Mile widziane:

  • Wiedza dot. automatyzacji testów
  • Umiejętność pracy w zespole (SCRUM)
  • Umiejętności związane z analizą, budowaniem architektury, proponowaniem rozwiązań technicznych w projekcie

Oferujemy:

  • Długoterminową współpracę w wysoce prestiżowym środowisku
  • Możliwość uczestnictwa w wymagających, rozwojowych projektach w nowych technologiach
  • Pakiet medyczny Medicover

NBC Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 251a 53-234 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe w celach rekrutacyjnych. Po skontaktowaniu się z wybranymi kandydatami, za odrębnie udzieloną zgodą w/w dane osobowe będą udostępnione podmiotowi z branży nowych technologii, który oferuje nawiązanie współpracy. Osobom aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania oraz cofnięcia zgody.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NBC Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 251a, 53-234 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych dokumentach, w celu przeprowadzenia zleconego procesu rekrutacji oraz udostępnienie moich danych osobowych podmiotowi z branży nowych technologii, który oferuje nawiązanie współpracy na stanowisku Programista Java.

Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez NBC Sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.