Zobacz więcej ofert pracy

Programista MS Dynamics AX

Nigel Frank International
Katowice
praca stacjonarna
2199 dni temu

Nigel Frank International jest liderem w rekrutacji na niszowym rynku IT. Nasi konsultanci zajmują się rekrutacja specjalistów dla produktów Microsoft (MS SharePoint, MS Dynamics, AX i NAV, Azure i inne).

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: 04042018ak1

Poszukujemy kandydata na stanowisko Programisty MS Dynamics AX dla jednego z naszych klientów w Katowicach.

Obowiązki:

  • Programowanie nowych funkcjonalności w systemie MS Dynamics Axapta
  • Dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • Previous experience on similar position.
  • Wcześniejsze doświadczenie na podobnej pozycji.
  • Znajomość różnych wersji systemu Dynamics AX.
  • Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów.
  • Język angielskim na poziomie umożliwiającymi swobodną komunikacje.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie wraz z szerokim pakietem benefitów.
  • Ciekawe projekty i nieograniczone możliwości rozwoju.
  • Kursy, szkolenia i możliwości zdobycia certyfikatów.
  • Jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery.