Zobacz więcej ofert pracy

Programista MS Dynamics AX

Terma Sp. z o.o.
Czaple (pow. kartuski, gm. Żukowo)
specjalista junior / mid / senior
praca stacjonarna
634 dni temu
Poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Czaple (pow. kartuski, gm. Żukowo)

Jesteśmy polskim producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych,  sprzętu rehabilitacyjnego oraz wyposażenia integracyjnych placów zabaw. Mając ponad 30 lat doświadczenia, oferujemy nasze produkty nie tylko w Polsce, lecz także w ponad 40 krajach świata, na 4 kontynentach.

Główne zadania:
  • projektowanie, tworzenie i implementacja rozwiązań biznesowych w MS Dynamics AX 2012,  a w przyszłości Dynamics 365,
  • integracja MS Dynamics AX 2012 z systemami zewnętrznymi,
  • bieżące utrzymanie oraz analiza potrzeb rozwoju systemu MS Dynamics AX 2012,
  • rozwiązywanie problemów i identyfikacja błędów systemu,
  • współpraca z zespołem architektów IT i programistów w przygotowywaniu dedykowanych rozwiązań.
Wymagania:
  • minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu i rozbudowie Dynamics AX, szczególnie
  • w zakresie modułu produkcyjnego,
  • doświadczenie w programowaniu i wdrażaniu własnych rozwiązań w MS Dynamics AX 2012 lub podobnym,
  • znajomość modułów Dynamics AX 2012 lub podobnych,
  • umiejętność programowania w języku obiektowym C# / C++ / .Net / X / X++ / lub pokrewnym,
  • znajomość MS SQL, Reporting Services, relacyjnych baz danych oraz języka SQL,
  • znajomość technik wytwarzania dobrego oprogramowania.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość MS Dynamics 365,
  • doświadczenie w wystawianiu i konfigurowaniu WS,
  • znajomość platformy MorphX,
  • umiejętność szerszego spojrzenia na całość architektury IT.
Oferujemy:
  • pracę w organizacji o płaskiej strukturze – nie mamy dyrektorów ani kierowników, dzięki czemu pracujemy w oparciu o motywację wewnętrzną,
  • technologie najnowszej generacji - zaczynając od maszyn, które wykorzystującą źródła laserowe  w procesie cięcia, giętarki CNC do rur i blach, poprzez kompletnie wyposażone automaty tokarsko-frezerskie CNC, cele spawalnicze, najnowsze technologie głębokich wierceń, po systemy transportu podwieszonego, w tym Power&Free,
  • elastyczny model wdrażania do Organizacji – możesz poszerzyć swoją wiedzę, poznając różne obszary i procesy,
  • nieustanny rozwój –  możesz zmienić stanowisko, zespół lub obszar zgodnie z Twoimi preferencjami i potrzebami firmy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość przystąpienia do programu Multisport / Medicover Sport,
  • możliwość wyboru ubezpieczenia grupowego.