Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Gliwice
Programista.NET

Open Sky Data Systems Ltd
Gliwice
praca stacjonarna
5567 dni temu

Ogłoszenie numer: 57730, z dnia 2009-02-20

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska

Programista.Net \ Informatyka (C#) Jestesmy irlandzka firma z oddzialem w Polsce. Poszukujemy programisty .Net na okres 6 miesięcznego kontraktu z możliwością jego przedłużenia. Oferujemy pracę w innowacyjnej firmie wykorzystującej najnowsze technologie w web 2.0. Stanowisko konsultanta oprogramowania dostępne jest w Gliwicach. Niezbędne są 4 lata lub wiecej na podobnym stanowisku. Od kandydata wymagana jest umiejętność pracy z klientami, zrozumienie procesu wdrażania projektu, rozwijania odpowiednich rozwiązań oraz wspomagania ich wprowadzania. Odpowiednia osoba będzie odpowiedzialna za swoje cele i musi efektywnie zarządzać swoim czasem. Kandydat musi także być osobą zmotywowaną i entuzjastyczną, umiejącą szybko przyswajać sobie nowe technologie. Obowiązki:
  • Projektowanie i rozwijanie systemów w .Net Web używając UML, C#, Server SQL, ASP.Net, Web Services
  • Analizowanie, planowanie, projektowanie oraz rozwijanie projektów opartych na .Net
  • Zapewnianie wsparcia systemów w terenie
  • Raportowanie przed Software Manager

Wymagania

Niezbędne umiejętności:
  • Wykształcenie wyższe
  • Komunikatywny język angielski
  • Doświadczenie w projektowaniu, analizowaniu wymogów, planowaniu projektów oraz ich wspieraniu
  • Doskonałe doświadczenie w technologiach .Net oraz ASP.NET, a zwłaszcza C# używając VS.NET 2005/2008
  • Doświadczenie w technologiach projektowania sieci (HTML/CSS/AJAX/JavaScript)
Pożądane umiejętności:
  • Mile widziane doświadczenie w Windows Workflow
  • Plusem będzie doświadczenie w MS Sharepoint 2007
Osobiste umiejętności:
  • Niezbędne kreatywne myślenie oraz własna inicjatywa
  • Umiejętość szybkiego przyswajania nowych technologii
  • Dobra komunikatywność
  • Dobre umiejętności interpersonalne w profesjonalnym porozumiewaniu się z klientami
  • Dobre zrozumienie działania biznesu