Programista PHP (K/M)

AUDIT Doradztwo Personalne

Okolice Zielonej Góry

283 dni temu

AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: okolice Zielonej Góry
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Developments of API’s - connection between e-commerce platform and ERP system
  • Developments of PIM system based on Akeneo platform and development of the API connection between PIM and ecommerce platform
  • Developments of XML data files
  • Developments of webservices
  • Working on new ecommerce platform
WYMAGANIA:
  • Have at least 3 years of PHP experience
  • Communication skills in English
  • Practical knowledge of PHP 7+, Symfony 3,4+, API, JSON/XML
  • Knowledge of development techniques (TDD, BDD)
  • Openness to new challenges

Poznaj

Poznaj stanowisko: Programista PHP
Programista PHP – osoba, która programuje w PHP, zna PHP i kodowanie w tym języku. Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy: analiza, projektowanie, tworzenie i rozbudowa aplikacji internetowych, rozwijanie i integracja obecnych systemów, tworzenie dokumentacji projektowej. Programista PHP powinien mieć wykształcenie wyższe ...
Praca Programista PHP