Najnowsze oferty pracy

  • Senior Symfony Developer

    Polcode Sp. z o.o   śląskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Warszawa
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat   14 000 - 22 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  rekrutacja online
    2 dni
    Get ready to: Apply your PHP 7+ knowledge to real-world enterprise software solutions; Have a meaningful impact on projects – analyze requirements, functional specifications, and recommend improvements; Bring innovation to the projects, refactor existing codebase to drive up code quality, and ease...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista PHP

Grafton Recruitment
Katowice
praca stacjonarna
2610 dni temu
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Job location: Katowice
Nr ref.: 7-10-42849/PC
Dla naszego Klienta, światowego lidera w dostarczaniu treści sportowych on-line dla milionów użytkowników dziennie, w związku z rozpoczęciem nowego projektu na dużą skalę, poszukujemy osoby na stanowisko Programisty PHP.

Zakres obowiązków:
  • projektowanie i tworzenie aplikacji internetowych z wykorzystaniem języka PHP
  • zarządzanie treścią, renderowanie stron, integracja z mediami, update zarówno w Internecie, jak i na platformach mobilnych
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji projektowej
Requirements:
  • min. roczne doświadczenie zawodowe w zakresie programowania obiektowego
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • bardzo dobra znajomość PHP oraz MySQL
  • wiedza w zakresie GIT
  • co najmniej podstawowa znajomość HTML, CSS oraz JavaScript
  • doświadczenie w pracy zespołowej w metodyce SCRUM
Benefits:
  • ciekawe stanowisko w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość poznania najnowszych technologii
  • możliwość uczestniczenia w projekcie od fazy początkowej
  • przyjazna atmosfera pracy
  • elastyczny czas pracy
  • nowoczesne stanowisko programistyczne (Windows lub MAC, 2 monitory)
  • cykliczne workshopy i konferencje dla pracowników
  • oszczędnościowy Plan Inwestycyjny na giełdzie w Londynie
  • karta multi-sport za dopłatą
  • liga w piłkarzyki stołowe (turniejowy stół)
  • śniadanie w biurze (płatki, mleko, owoce)
  • częste imprezy integracyjne i wyjścia firmowe
  • karta multisport
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".