Najnowsze oferty pracy

  • Senior Symfony Developer

    Polcode Sp. z o.o   Warszawa    praca zdalna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat   14 000 - 22 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  rekrutacja online
    2 dni
    Get ready to: Apply your PHP 7+ knowledge to real-world enterprise software solutions; Have a meaningful impact on projects – analyze requirements, functional specifications, and recommend improvements; Bring innovation to the projects, refactor existing codebase to drive up code quality, and ease...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista PHP

Klient portalu Praca.pl
Warszawa
praca stacjonarna
3138 dni temu

Ogłoszenie numer: 827465, z dnia 2015-10-02

Firma Handlowa zatrudni na stanowisku

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • programowanie sklepów internetowych na bazie Prestashop i/lub Magento (kodowanie materiałów graficznych oraz programowanie modułów specjalnych)
  • programowanie stron internetowych na bazie Wordpress (kodowanie materiału graficznych oraz programowanie modułów specjalnych)
  • programowanie systemów na zamówienie
  • uczestnictwo w fazie analizy projektowej systemów
  • dbanie o SEO firmowych projektów
  • wsparcie działań marketingowych firmy w zakresie AdWords

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość PHP5,
  • bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych (MySQL) i tworzenia zaawansowanych zapytań SQL,
  • dobra znajomość SMARTY
  • doświadczenie w projektowaniu i programowaniu (tworzenie modułów) sklepów internetowych na platformie Prestashop i/lub Magento
  • umiejętność cięcia i kodowania materiału graficznego do HTML + CSS zgodnie z W3C
  • dobra znajomość JavaScript (jQuery), AJAX i JSON,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej
  • umiejętności analitycznego myślenia oraz dokładność

Dużymi atutami będą:

  • przykłady dostępne w Internecie pokazujące doświadczenie w tworzeniu sklepów internetowych
  • doświadczenie w technice responsive web design
  • wiedza na temat SEO
  • doświadczenie w reklamach AdWords

Oferujemy

  • pracę przy ciekawych i zróżnicowanych projektach,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia oraz umiejętności