Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Analiz Power BI i Excel

    Green Basket Sp. z o. o.   Szczecin, ul. Floriana Krygiera 1    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  kontrakt B2B  część etatu
    2 dni
    Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za analizę danych operacyjnych i finansowych firmy oraz przygotowywanie bieżących raportów i analiz. Forma współpracy najlepiej B2B, jest to oferta na ¼ etatu i tylko takich kandydatów poszukujemy. Zakres obowiązków: umiejętność...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice BI Developer Katowice
Programista / Projektant do obszaru aplikacji Business Intelligence

ING Bank Śląski S.A.
Katowice
praca stacjonarna
2101 dni temu
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: KB/MN/BI/07/2018

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

Twoje zadania:
  • Budowa rozwiązań informatycznych w obszrze Business Intelligence (Power BI, Cognos)
  • Rozwój procesów ETL umożliwiających integrację danych z różnych źródeł i w różnym formacie
  • Wsparcie dla procesu kontroli jakości danych
  • Administracja i wsparcie produkcyjne aplikacji Business Intelligence
  • Integracja z innymi wewnętrznymi systemami Banku
  • Praca w obszarze continuous integration i continuous delivery (konfiguracja, skrypty...)
  • Praca w samoorganizującym się zespole z wykorzystaniem metodologii Agile (Scrum)
Nasze oczekiwania:
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z instalacją, rozwojem i administracją aplikacjami BI (Power BI, Cognos)
  • Znajomość problematyki Hurtowni Danych i modelowania procesów ETL
  • Dobrej znajomość PL\SQL
  • Dobrej znajomości baz danych Oracle
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym
  • Umiejętność pracy w samoorganizującym się zespole z wykorzystaniem metodologii Agile (Scrum)
Oferujemy Ci:
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitów
  • Strefę relaksu i rozrywki
  • Dodatkowy monitor
  • Pracę zdalną
  • Szkolenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Parking rowerowy
  • Międzynarodowe projekty