Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Programista / Projektant do obszaru BIG and Fast Data

ING Bank Śląski S.A.

Katowice

61 dni temu

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: KB/AZIS/MN/07/2018

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

Twoje zadania:
  • Rozwój aplikacji w oparciu o Cassandra DSE
  • Projektowanie rozwiązań informatycznych przetwarzających dane w czasie rzeczywistym (Kafka, Flink)
  • Przetwarzanie danych w środowisku rozporoszonym (Hadoop, Hive)
  • Integrację rozwiązań z innymi wewnętrznymi systemami Banku
  • Praca w obszarze continuous integration i continuous delivery (konfiguracja, skrypty...)
  • Praca w samoorganizującym się zespole z wykorzystaniem metodologii Agile (Scrum)
Nasze oczekiwania:
  • Java
  • Linux
  • Cassandra
  • Hadoop
  • Kafka
  • GIT
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym

Poznaj

Strona główna > O Banku O Banku ING Bank Śląski S.A. Zasadniczym celem ING Banku Śląskiego, wynikającym z jego strategii, jest rozwijanie i umacnianie pozycji w polskim sektorze bankowym poprzez dostarczanie zintegrowanych usług finansowych oraz zachowanie charakteru banku zorientowanego na klienta. Czynnikami wspierającymi realizację zamierzonych celów jest współpraca z Grupą ING, stosowanie nowoczesnej technologii, rozbudowa kanałów dystrybucji i świadczenie wysokiej jakości usług. Strategia rozwoju bankowości detalicznej zakłada świadczenie zintegrowanych usług finansowych, doskonalenie sprzedaży wiązanej i konserwatywne podejście do ryzyka. Klienci ING Banku Śląskiego mają dostęp do usług Banku 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Aplikacji

Specjalista ds. Aplikacji to osoba, która odpowiada za zapewnianie wsparcia technicznego, utrzymanie i rozwiązywanie problemów związanych z aplikacjami internetowymi (element oprogramowania użytkowego, które jest podkategorią oprogramowania). Do głównych obowiązków pracownika należy, m.in.: utrzymywanie i nadzór nad aktualnie działającymi instalacjami, rozwój funkcjonalności aplikacji, ...
Specjalista ds. Aplikacji Praca Specjalista ds. Aplikacji

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (774)
Wałbrzych (53)
Legnica (124)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (206)
Toruń (154)
Lubelskie:
Lublin (244)
Chełm (44)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (1028)
Tarnów (83)
Nowy Sącz (58)
Mazowieckie:
Warszawa (2106)
Radom (191)
Płock (78)
Opolskie:
Opole (245)
Nysa (101)