Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Programista SAP HR

ING Bank Śląski S.A.

Katowice

21 dni temu

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: JW/ASW/Tech/03/2019
Twoje zadania:
  • Utrzymanie systemu SAP HR
  • Rozszerzenia funkcjonalności systemu SAP HR
  • Uczestnictwo we wdrożeniu upgrade'u systemu
  • Uczestnictwo we wdrożeniu wersji mobilnej systemu oraz digitalizacji usług dla obszaru HR
  • Automatyczne testy regresji
  • Testy wydajnościowe rozwiązania
  • Dbanie o bezpieczeństwo rozwiązania
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe (Informatyka, kierunki techniczne)
  • Co najmniej roczne doświadczenie jako programista SAP
  • Doświadczenie w obszarze HR, w szczególności integracji z innymi systemami SAP ( ALE/ idoc ), doświadczenie w obszarach OM/PA/PY/TM, znajomość portala w zakresie ESS i MSS
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
Mile widziane:
  • Znajomość narzędzi do skanowania statycznego (HR Fortify) i dynamicznego kodu (Qualys)
Oferujemy Ci:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia
    i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitowy

Poznaj

Strona główna > O Banku O Banku ING Bank Śląski S.A. Zasadniczym celem ING Banku Śląskiego, wynikającym z jego strategii, jest rozwijanie i umacnianie pozycji w polskim sektorze bankowym poprzez dostarczanie zintegrowanych usług finansowych oraz zachowanie charakteru banku zorientowanego na klienta. Czynnikami wspierającymi realizację zamierzonych celów jest współpraca z Grupą ING, stosowanie nowoczesnej technologii, rozbudowa kanałów dystrybucji i świadczenie wysokiej jakości usług. Strategia rozwoju bankowości detalicznej zakłada świadczenie zintegrowanych usług finansowych, doskonalenie sprzedaży wiązanej i konserwatywne podejście do ryzyka. Klienci ING Banku Śląskiego mają dostęp do usług Banku 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Poznaj stanowisko: Programista SAP

Programista SAP bierze udział w projektach programistycznych w technologii SAP. Buduje i wdraża nowe rozwiązania technologiczne, przeprowadza również ich testy. Programista SAP powinien mieć ukończone studia informatyczne. Poza tym powinien posiadać wiedzę z zakresu SQL oraz programować w językach Java i C++ . Ważna jest również znajomość języka angielskiego. Istotne na tym ...
Programista SAP Praca Programista SAP

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (816)
Wałbrzych (51)
Legnica (128)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (267)
Toruń (141)
Lubelskie:
Lublin (273)
Chełm (51)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (983)
Tarnów (84)
Nowy Sącz (74)
Mazowieckie:
Warszawa (2288)
Radom (173)
Płock (95)
Opolskie:
Opole (235)
Nysa (71)