Programista systemów ERP

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.

Katowice

3 dni temu

W Arche Consulting koncentrujemy się na połączeniu innowacyjnego podejścia do realizacji projektów rekrutacyjnych oraz profesjonalnego kontaktu z Klientami i Kandydatami. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: PSERP/BB/JW
Zadania:
  • udział w tworzeniu i rozwoju aplikacji zintegrowanych z systemami ERP
  • zapewnienie wsparcie biznesowego i programistycznego
  • projektowanie programów i aplikacji przy użyciu specyfikacji opracowanych w fazie analizy
  • rozwijanie i ulepszanie istniejących automatyzacji
  • planowanie i wykonywanie testów jednostkowych i integracyjnych
  • współpraca z klientem wewnętrznym oraz zewnętrznym (ustalenie zakresu i sposobu działania aplikacji)
  • wsparcie Menedżera IT w realizacji planowanych projektów
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe – informatyczne
  • doświadczenia w programowaniu aplikacji biznesowych
  • wiedza z zakresu znajomości  systemów ERP
  • praktyczne doświadczenie w zakresie standardów programowania i testowania
  • posiadanie najlepszych praktyk w zakresie integracji aplikacji
  • umiejętność przygotowywanie danych na potrzeby analiz i raportowania
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dużym atutem będzie: znajomość zagadnień: Datatex, Oracle ERP, Pl, Java, znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem produkcją i planowaniem
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • otwartość na potrzeby Klientów oraz nowe technologie
Firma oferuje:
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • udział w kompleksowym wdrożeniu nowych systemów oraz udział w rozwojowych projektach IT
  • możliwość korzystania z najnowszych technologicznie rozwiązań obecnych na rynku
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia i pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.
Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.
Wpis KRAZ: 8162

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Aplikacji

Specjalista ds. Aplikacji to osoba, która odpowiada za zapewnianie wsparcia technicznego, utrzymanie i rozwiązywanie problemów związanych z aplikacjami internetowymi (element oprogramowania użytkowego, które jest podkategorią oprogramowania). Do głównych obowiązków pracownika należy, m.in.: utrzymywanie i nadzór nad aktualnie działającymi instalacjami, rozwój funkcjonalności aplikacji, ...
Specjalista ds. Aplikacji Praca Specjalista ds. Aplikacji

Rekrutują z Praca.pl