Zobacz więcej ofert pracy

Programista VBA

INTITEK Polska Sp. z o.o.
Starachowice
praca stacjonarna
1773 dni temu

Najbardziej szalone projekty realizuje się poszerzając granice innowacji i postępu!

Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach.
Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej.

Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku, Warszawie i Krakowie jest jednym
z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług
z zakresu IT oraz inżynierii.

TWOJE OBOWIĄZKI
  • Prowadzenie bazy danych (system wewnętrzny) w dziale zmian konstrukcyjnych
  • Automatyzacja baz danych w oparciu o VBA
  • Wprowadzanie korekt do systemu
  • Pisanie makr w MSExcel
WYMAGANIA
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Umiejętność pisania makr w Excelu
  • Umiejętność programowania w języku VBA
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego
  • Mile wdziane doświadczenie w branży automotive
OFERUJEMY
  • Możliwość wyboru formy współpracy (UoP lub B2B)
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Profesjonalne szkolenia
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport