Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista web

Expereo International
Katowice
praca stacjonarna
2208 dni temu

Ogłoszenie numer: 1944221, z dnia 2018-04-09

Firma Expereo, z siedzibą w Amsterdamie tworzy usługi internetowe i rozwiązania Cloud Access wykorzystywane na całym świecie. Nasi klienci to dostawcy łącz internetowych, integratorzy systemów sieciowych, dostawcy usług w chmurze a także instytucje rządowe. Expereo zarządza prawie 3000 partnerów na całym świecie, obejmując wszystkie technologie dostępu.

Unikalne możliwości Expereo są uzupełniane przez pełen zakres usług doradczych, sprzętowych i profesjonalnych. Expereo posiada obecnie biura w Holandii, Francji, Stanach Zjednoczonych, Singapurze, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Polsce, Argentynie i Brazylii.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Firma Expereo International poszukuje pracownika na stanowisko programisty web. Będziesz częścią dedykowanego zespołu ds. Portalu internetowego i aplikacji opracowującego wszystkie nasze aplikacje frontendowe. Zespół ten jest częścią naszego międzynarodowego zespołu DevOps, architektów, programistów, inżynierów i inżynierów z siedzibą w Amsterdamie i biurach w Katowicach, Francji, Stanach Zjednoczonych, Singapurze, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Polsce, Argentynie i Brazylii.

Jako programista web będziesz pracował bezpośrednio z projektantem UX i product managerem, określając wygląd, wrażenia wizualne, interakcje i priorytety projektu. Pracujemy w zespole interdyscyplinarnym, starając się łączyć kreatywne pomysły z najlepszymi umiejętnościami. Pracujemy z najnowocześniejszymi technologiami i eksperymentujemy z najnowszymi narzędziami w naszej codziennej pracy. Nasza praca jest wysoce interaktywna i pełna wyzwań. Z nami nie ma nudy!

Będziesz miał okazję pracować nad różnorodnymi projektami i technologiami, my zapewnimy stosowne szkolenia i bezpłatny dostęp do platformy kursów online Pluralsight, aby umożliwić Ci możliwości rozwoju. No i oczywiście będziesz częścią niesamowitego zespołu współpracowników!

Podstawowe zadania i obowiązki:

  • Tworzenie aplikacji klienckich / klientów portalu, z których korzystają klienci: HTML5 / CSS i JavaScript Web Frameworks (React)
  • Odpowiedzialność za dużą część rozwoju naszych aplikacji rozproszonych między wieloma programistami
  • Współdziałanie w budowaniu naszych obecnych i przyszłych produktów, by ułatwić życie naszym użytkownikom i klientom
  • Tłumaczenie potrzeb biznesowych na wymagania techniczne i projekty rozwiązań we współpracy z product managerami i kierownikami technicznymi

Wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego (technicznego), przynajmniej w piśmie
  • Umiejętność samoorganizacji z nastawieniem na ciągłe doskonalenie
  • Znajomość systemów kontroli wersji oraz ciągłej integracji, wirtualizacji i konteneryzacji
  • Umiejętność pisania i utrzymywania przejrzystej dokumentacji technicznej
  • Mile widziane doświadczenie w łączeniu usług w chmurze, takich jak AWS, Heroku, Google Cloud

Oferujemy

Oferujemy konkurencyjny pakiet wynagrodzeń zależnie od Twojego doświadczenia, oraz dynamiczne, międzynarodowe środowisko pracy.