Zobacz więcej ofert pracy

Programista

Sopocka Odessa
Sopot
praca stacjonarna
4713 dni temu

Ogłoszenie numer: 156542, z dnia 2011-07-21

www.soundrive.pl to młody portal społecznościowy funkcjonujący w obszarze muzyki niezależnej, którego celem jest konsolidacja całego środowiska oraz pomoc w jego promocji i rozwoju.

Programista

Miejsce pracy: Sopot

Opis stanowiska

Praca nad rozwojem portalu o charakterze społecznościowym

Wymagania

  • Biegła znajomość technologi .NET 4.0 (ASP.NET, MVC 2/3, Entity Framework, C#)
  • Microsoft SQL Server 2008
  • Dobra znajomość technologi Web (HTML, CSS, JavaSctipt, jQuery, AJAX)
  • Mile widziane
  • Podstawy Praca nad rozwojem portalu o charakterze społecznościowym konfiguracji IIS oraz Windows Serwer

Oferujemy

  • Stała praca w młodym zespole w rozwijającym się portalu społecznościowym branży muzycznej.
  • Możliwość pracy w warunkach domowych.