Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Projektant / Programista Oracle

Polsoft Engineering Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
6640 dni temu

Ogłoszenie numer: 18743, z dnia 2006-03-16

Katowicka firma informatyczna istniejąca od roku 1992 Polsoft Engineering Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

brak

Wymagania

- dobra znajomość relacyjnej bazy danych Oracle 9i i 10g - umiejętność programowania w PL/SQL - znajomość języka SQL w stopniu zaawansowanym (min 2 lata doświadczenia ) - znajomość języka C++ - mile widziana - znajomość Borland C++, - certyfikaty Oracle mile widziane - doświadczenie w tworzeniu aplikacji biznesowych–bazodanowych zarówno na stanowisku programisty jak i projektanta - zdolności interpersonalne - wykształcenie wyższe techniczne

Oferujemy

- praca w siedzibie Firmy w Katowicach. ( tele praca wykluczona ) - atrakcyjne warunki zatrudnienia - możliwość rozwoju zawodowego ( kursy i szkolenia ) - prace w profesjonalnym zespole - umowę o pracę