Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Protetyk Słuchu

ACS SŁUCHMED Sp. z o.o.

Rzeszów

10 dni temu

ACS Słuchmed to firma założona w 1990 roku.

Od początku działalności niesiemy pomoc osobom z dysfunkcją słuchu.

Na co dzień dokładamy wszelkich starań, aby skutecznie rozwiązywać problemy osób niedosłyszących.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów
Zakres obowiązków:
  • dobór oraz sprzedaż aparatów słuchowych,

  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów,

  • kompleksowa i profesjonalna obsługa pacjentów.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (na kierunku logopedia z audiologią lub audiofonologia), medyczne, techniczne, mile widziane średnie na kierunku protetyk słuchu,
  • doświadczenie w sprzedaży z klientem indywidualnym,
  • dyplom protetyka słuchu,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • interesującą pracę w stabilnej, nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie za realizację planów sprzedaży,
  • możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • dobrą atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym

z dopiskiem do jakiego miasta składana jest aplikacja

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj

ACS SŁUCHMED to firma z tradycjami. Założona w 1990r była jedną z pierwszych tego typu firm w Polsce. Firma rozpoczęła swoją działalność w Lublinie, stając się jednym z największych i najprężniej działających przedsiębiorstw w branży protetyki słuchu na terenie kraju.

Poznaj stanowisko: Protetyk Słuchu

Protetyk słuchu jest specjalistą w zakresie projektowania i wytwarzania aparatów słuchowych przeznaczonych dla osób niedosłyszących, teleportów dla osób występujących w warunkach scenicznych i estradowych, prezenterów telewizyjnych, etc. Praca protetyka słuchu wykonującego tego typu urządzenia rozpoczyna się od wykonania odlewu przewodu słuchowego zewnętrznego klienta. Następnie wykonywany jest aparat o ...
Protetyk Słuchu Praca Protetyk Słuchu

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

Dodatkowe informacje

- Wymagane pola