Przedstawiciel ds. Klientów Kluczowych

Hagea Sp. z o.o.

Katowice

6 dni temu

Hagea to dynamicznie rozwijająca się firma handlowa zajmująca się dystrybucją mebli (głównie krzeseł i stołów) zarówno dla klientów komercyjnych: hoteli, kawiarni, restauracji, galerii handlowych etc. Dostarczamy wyposażenie do obiektów użyteczności publicznej nie tylko na terenie kraju ale także zagranicą w tym na inne kontynenty.

Aktualnie poszukuje pracownika na pełny etat:

Miejsce pracy: Katowice
Zadania:
  • pozyskiwanie Klientów biznesowych B2B,
  • negocjacje warunków, przygotowywanie ofert,
  • budowanie baz danych klientów,
  • utrzymywanie trwałych relacji z klientami,
  • budowanie wizerunku marki i firmy.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • język angielski mile widziany,
  • prawo jazdy B,
  • komunikatywność,
  • znajomość Windows Office,
  • mile widziana znajomość systemów ERP oraz CRM.
Oferujemy:
  • atrakcyjne zarobki,
  • wyzwania zawodowe,
  • pracę w zgranym zespole,
  • przestrzeń na kreatywność,
  • swobodę działania i możliwość rozwoju.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Poznaj

HAGEA jest dystrybutorem kilku wiodących marek europejskich specjalizującym się w dostarczaniu mebli (głównie stołów i krzeseł) zarówno dla klientów indywidualnych jak i komercyjnych. Oferta obejmuje także produkty do cateringu. Reprezentowane marki to przede wszystkim Siesta, Fermob, Papatya, Resol, Magis, Pedrali, Nardi, Green oraz mebli biurowych i komercyjnych Casella i Ofisit.