Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przedstawiciel Handlowy / Audytor Fotowoltaika

Sun Family Sp.zo.o

Częstochowa

25 dni temu

Ogłoszenie numer: 3368642, z dnia 2020-06-11

Sun Family Sp. z o.o. jest liderem branży w grupie klientów B2C / klient indywidualny / oraz jesteśmy Partnerem Generalnym największego polskiego producenta paneli fotowoltaicznych firmy Selfa S.A.

www.sunfamily.pl

Przedstawiciel Handlowy / Audytor Fotowoltaika

Miejsce pracy: śląskie / Częstochowa

 

Opis stanowiska

Grupa Sun Family w związku z otwarciem oddziału zaprasza do udziału w rekrutacji w ramach ścieżki managerskiej. Zatrudnimy przyszłych kierowników, którzy po uprzednim przeszkoleniu i nabraniu doświadczenia wezmą czynny udział w rozwoju struktur firmy.


Szczególnie mile widziane są osoby pracujące w sprzedaży, poszukujące możliwości zmiany branży. Jeżeli pracujesz w branży, która czasy świetności ma już dawno za sobą, silna konkurencja i niskie ceny nie pozwalają Ci zarobić, czujesz, że toniesz to złap oddech w fotowoltaice. To jeden z najszybciej rozwijających się rynków w Polsce, klientów jest więcej niż można obsłużyć, brakuje rąk do pracy, brakuje specjalistów, brakuje doświadczonej kadry zarządzającej, zarobki są wysokie. Fotowoltaika w Polsce jest w początkowej fazie wzrostu więc kto pierwszy ten lepszy!

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży w grupie klientów B2C / klient indywidualny.

Oferujemy

Na start zapewnimy Ci wszystko co jest potrzebne do zarabiania i rozwoju:

  • narzędzia pracy (samochód, telefon, tablet, drukarkę itd.);
  • nauczymy autorskiej metody sprzedaży zapewniającej wysokie wyniki;
  • zapewnimy konkurencyjny produkt niedostępny dla innych firm;
  • umówimy spotkania z zainteresowanymi klientami tak abyś mógł skupić się na zarabianiu a nie szukaniu klienta;
  • stworzymy warunki do szybkiego awansu i jeszcze wyższych zarobków. U nas stanowiska kierownicze są obsadzane wyłącznie drogą awansu wewnętrznego. Inwestujemy w swoich pracowników i doceniamy zaangażowanie.

Wynagrodzenie

Od 7000 do 15000 PLN

 

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.