Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Gryfino
Przedstawiciel handlowy/Doradca klienta

"KOMANDOR Szczecin Z.P." S.A.
Gryfino, Gryfino, Szczecin
praca stacjonarna
4754 dni temu

Ogłoszenie numer: 145989, z dnia 2011-05-02

Komandor Szczecin S.A. jest częścią Koncernu Komandor, lidera w branży systemów drzwi przesuwanych i zabudowy wnęk. Oferujemy swoim klientom nie tylko szafy i garderoby projektowane na konkretny wymiar, lecz dysponując nowocześnie wyposażonym parkiem maszynowym  świadczymy szereg najwyższej jakości usług w zakresie cięcia i oklejania płyt oraz sprzedaży hurtowej akcesoriów meblowych oraz elementów do produkcji mebli.

Miejsce pracy: Gryfino, Gryfino, Szczecin

Opis stanowiska

  • Obsługa klientów z istniejącej sieci sprzedaży oraz pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie i budowanie pozytywnych relacji z istniejącymi bądź potencjalnymi partnerami handlowymi na terenie województwa zachodniopomorskiego i części lubuskiego
  • Prezentowanie wyrobów i asortymentu będącego w ofercie firmy na podstawie ofert handlowych przygotowanych przez Dział Handlowy , dostarczanie aktualnych materiałów informacyjnych kontrahentom (próbki, cenniki, informacje o promocjach)
  • Pozyskiwanie i formułowanie zamówień od klientów
  • Współudział w realizacji planu sprzedażowego i realizacji strategii firmy
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji w celu rekomendowania zmian w produktach oraz strategii działań handlowych
  • Sporządzanie raportów z prowadzonych działań i ich efektów

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne lub ekonomiczne w dziedzinie sprzedaży
  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, znajomość technik sprzedaży
  • Znajomość branży meblowej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność
  • Zdolności negocjacyjne i perswazyjne
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Sumienność
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Praca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników: pensja stała + prowizja
  • Narzędzia pracy