Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży instalacji fotowoltaicznych

Klient portalu Praca.pl

Olsztyn, Ostróda

6 dni temu

Ogłoszenie numer: 3001106, z dnia 2020-01-13

Partner na rynku odnawialnych źródeł energii,

zaprasza do udziału w rekrutacji na stanowisko:

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn, Ostróda

Opis stanowiska

Jesteśmy zespołem ekspertów sprzedaży usług i rozwiązań odnawialnych źródeł energii. W związku z dynamicznym rozwojem zespołu handlowego poszukujemy osób do współpracy z klientami biznesowymi.

Myślisz o rozwoju swojego biznesu, a może chcesz mieć własny zespół sprzedażowy, jeżeli TAK to – dołącz do nas!

Opieramy się na:

  • na solidnych szkoleniach produktowych, technicznych i sprzedażowych
  • wsparciu doświadczonego lidera
  • umowie b2b/zlecenie
  • premiach uzależnionych od wyników, które sam negocjujesz

Wymagania

Praktycznie jesteś jednym z nas jeżeli:

  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży odnawialnych źródeł energii
  • partnersko podchodzisz do każdego klienta
  • sprzedaż to Twoja pasja
  • masz prawo jazdy i własny samochód

Oferujemy

  • atrakcyjne, uczciwe rozliczanie
  • stabilne, rozwojowe stanowisko
  • elastyczny czas pracy
  • konkursy, szkolenia
  • możliwość rozwoju poprzez zarządzanie zespołem handlowym

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy