Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Inwestycyjnej

AB Bechcicki Sp. z o.o.

Rzeszów

2 dni temu

21 oddziałów

420 pracowników

AB Bechcicki Sp. z o.o. - ogólnopolski lider w hurtowej sprzedaży farb, lakierów i materiałów budowlanych, funkcjonujący skutecznie na rynku od 1998 roku,
w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

Miejsce pracy: Rzeszów
Zadania na stanowisku:
  • nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z inwestorami, biurami projektowymi
    jak i generalnymi wykonawcami
  • sprzedaż materiałów budowlanych na inwestycje budowlane
  • sporządzanie ofert techniczno - handlowych
  • pozyskiwanie zamówień oraz nadzór nad ich realizacją
  • ocenianie aktualnej kondycji finansowej klientów
  • doradzanie klientom w zakresie wyboru rozwiązań technicznych i technologii
  • realizacja planów sprzedaży
  • budowanie trwałych i pozytywnych relacji z klientami
Wymagamy:
  • doświadczenia na stanowisku przedstawiciela obsługującego inwestycje budowlane lub doradcy technicznego
  • znajomości lokalnego rynku budowlanego
  • umiejętności czytania projektów budowlanych i sporządzania kosztorysów
  • dobrej znajomości obowiązujących przepisów i norm prawa budowlanego
  • wykształcenia co najmniej średniego (preferowane budowlane)
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowości do pracy w terenie
Firma oferuje:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie stałe oraz system prowizyjny powiązany z osiąganymi wynikami
  • narzędzia pracy: samochód, telefon

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W zgłoszeniu prosimy dołączyć informację:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AB Bechcicki Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AB Bechcicki Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

Dodatkowe informacje

- Wymagane pola