Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Przedstawiciel handlowy / Specjalista ds. sprzedaży

GEMINI Sp. z o.o.
Katowice, Katowice oraz okolice
praca stacjonarna
4803 dni temu

Ogłoszenie numer: 138436, z dnia 2011-03-11

Firma GEMINI Sp. z o.o - lokalny lider w dystrybucji materiałów medycznych oraz opakowań jednorazowych.

Naszą działalność na rynku rozpoczęliśmy w 1993 roku. Na dzień dzisiejszy jesteśmy firmą stabilną o ugruntowanej pozycji na rynku lokalnym. Współpracujemy ze światowymi koncernami w zakresie dystrybucji ich produktów.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osób na stanowisko : Przedstawiciel Handlowy (PH/O2) oraz Specjalista ds. Sprzedaży (PS/O2 - pracownik biurowy) do działu OPAKOWAŃ JENORAZOWYCH oraz ZAOPATRZENIA MEDYCZNEGO.

Miejsce pracy: Katowice, Katowice oraz okolice

Nr Ref.: PH/O2 lub SH/O2

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • pozyskiwanie klientów na przydzielonym terenie działania,
  • wzmacnianie relacji z istniejącymi klientami,
  • ralizację planów sprzedaży,
  • analizowanie działań podmiotów konkurencyjnych,
  • przygotowywanie raportów sprzedaży.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie w pracy na w/wym. stanowisku mile widziane
  • dobra znajomość branży oraz rynku lokalnego,
  • dyspozycyjność,
  • samodzielność i odpowiedzialność w realizacji planów,
  • kreatywność i zaangażowanie,
  • prawo jazdy kat.B (dotyczy stanowiska PH/O2)

Oferujemy

  • ciekawą i stabilną pracę w młodym zespole (umowa o pracę)
  • atrakcyjny system wynagradzania (stała pensja + premia zadaniowa)
  • cykl szkoleń i kursów doskonalących,
  • samochód służbowy (dotyczy stanowiska PH/O2)
  • telefon komórkowy