Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Przedstawiciel handlowy w branży transportowej
Firma Transportowa MP TRANS Marcin Pitera
Bolesławiec
5 000 - 9 000 zł brutto/mies.
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
48 dni temu

Ogłoszenie numer: 5248187, z dnia 2021-08-09

Firma Transportowa MP TRANS Marcin Pitera świadczy szeroki zakres usług w zakresie transportu krajowego oraz międzynarodowego. Naszą działalność w świadczeniu usług transportowych prowadzimy od ponad 10 lat. Specjalizujemy się w transporcie drogowym, lotniczym, kolejowym oraz morskim.

Miejsce pracy: dolnośląskie / Bolesławiec

Opis stanowiska

  • planowanie, koordynacja i realizacja działań marketingowych firmy,
  • analiza potrzeb aktualnych i potencjalnych klientów,
  • tworzenie bazy danych klientów,
  • przygotowywanie ofert dla klientów,
  • utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych,
  • nawiązywanie kontaktów (osobistych, telefonicznych, mailowych) z nowymi i potencjalnymi klientami w Polsce jak i zagranicą,
    zbieranie ofert,
  • zarządzanie działaniami promocyjnymi,
  • tworzenie lub współtworzenie strategii marketingowych,
  • udział w oficjalnych spotkaniach oraz imprezach handlowych.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie,
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • DOŚWIADCZENIE W BRANŻY TRANSPORTOWEJ - warunek obowiązkowy
  • bardzo dobra znajomość Pakietu MS OFFICE,
  • doświadczenie w sprzedaży,
  • doskonałe zdolności negocjacyjne i komunikacyjne,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność ustalania priorytetów,
  • systematyczność, dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • dobra organizacja pracy,
  • dyspozycyjność, kreatywność, komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • samochód służbowy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + prowizja od pozyskanych klientów,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • oferujemy możliwość rozwoju zawodowego.