Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Żyrardów
Przedstawiciel handlowy

I-MAR
Żyrardów
praca stacjonarna
5108 dni temu

Ogłoszenie numer: 101438, z dnia 2010-05-11

I-MAR

Firma IMAR istnieje od 1989 roku. Jest uznanym wykonawcą prac kamieniarskich w budownictwie. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Żyrardów

Opis stanowiska

Celem pracownika/cy zatrudnionego na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w naszym przedsiębiorstwie będzie nawiązanie współpracy z przedsiębiorstwami z branży budowlanej (developerzy, firmy budowlane, wykończeniowe) oraz biurami architektonicznymi zarówno na terenie kraju jak i poza granicami Polski.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego,
  • wykształcenie min. średnie,
  • prawo jazdy kat. B
  • kreatywność,
  • zorientowanie na sukces,
  • łatwość i umiejętność nawiązywania oraz podtrzymywania kontaktów,
  • dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie, wytrwałość i konsekwencja w działaniu,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i ewentualnie innych języków obcych
  • lojalność i umiejętność wieloletniej współpracy z pracodawcą Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy w firmie z branży kamieniarskiej
  • znajomość tematyki kamieniarstwo
  • Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia (umowa o pracę)
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia (płaca zasadnicza + prowizja od obrotu)
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, samochód służbowy)
  • możliwość rozwoju
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.