Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca świętokrzyskie Kielce
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Z.P.C. SKAWA S.A w Wadowicach
Kielce
praca stacjonarna
5090 dni temu

Ogłoszenie numer: 102116, z dnia 2010-06-07

Zakłady Przemysłu Cukierniczego Skawa S.A w Wadowicach. Informacje na stronie www.skawa.com.pl W związku z planowanym dalszym rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy Przedstawicieli Handlowych.

Miejsce pracy: Kielce

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Przedstawiciela odpowiedzialna za sprzedaż w danym regionie.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
  • dyspozycyjność, operatywność,
  • ukierunkowanie na cel,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktu,
  • prawo jazdy kategorii "B".

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilną pracę w dużej renomowanej firmie.