Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Bytom
Przedstawiciel Handlowy

Zakłady Produkcji Spożywczej AMBI
Bytom
praca stacjonarna
4784 dni temu

Producent lodów, dystrybutor mrożonek, zaopatrzenie gastronomii (HoReCa)

Miejsce pracy: Bytom

Zadania:

Poszukujemy osób do pozyskiwania nowych klientów, jak również do obsługi dotychczasowych partnerów w handlu detalicznym i gastronomicznym na wyznaczonym obszarze.

Wymagania:
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • komunikatywność
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
  • znajomość rynku detalicznego lub gastronomicznego (2 osobne stanowiska pracy)
  • doświadczenie na stanowisku przedstawiciela (mile widziane)
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne podstawowe wynagrodzenie oraz dodatkowe premie i bonusy uzależnione od wyników sprzedaży
  • pracę w młodym zespole
  • telefon i samochód służbowy,
  • dla ambitnych - możliwość szybkiego awansu