Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Toruń
Przedstawiciel Handlowy

A.T.M.
Toruń, Toruń I Okolice
praca stacjonarna
6716 dni temu

Ogłoszenie numer: 16918, z dnia 2005-12-21

A.T.M.

Firma handlowo-usługowa zajmująca się dystrybucją chemii profesjonalnej oraz urządzeń do sprzątania. Zakres firmy obejmuje również usługi porządkowe.

Miejsce pracy: Toruń, Toruń I Okolice

Opis stanowiska

Sprzedaż oferowanego asortymentu na powierzonym terenie klientom detalicznym. Pozyskiwanie nowych oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami.Rozwój lokalnego rynku do jego maksymalnego potencjału.

Wymagania

-doświadczenie zawodowe potwierdzone sukcesami -przedsiębiorczości, inicjatywy , samodzielności zawodowej -prawa jazdy kat.B

Oferujemy

-interesującą pracę i atrakcyjne wynagrodzenie -możliwość rozwoju zawodowego -szkolenia wspierające rozwój osobowości