Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy

Commercium World Contract Carpet Sp. z o.o.

Katowice

83 dni temu

Ogłoszenie numer: 1952506, z dnia 2018-04-30

Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z ugruntowaną pozycją rynkową działająca w branży budowlanej w zakresie obiektowych wykładzin podłogowych, okładzin ściennych oraz mebli biurowych

poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Nr Ref.: KAT

Opis stanowiska

  • Sprzedaż produktów firmy w regionie

  • Doradztwo w zakresie produktów i technologii

  • Nawiązywanie współpracy i dbanie o rozwój relacji z inwestorami, firmami wykonawczymi, biurami projektowymi, architektami

  • Obsługa rynku inwestycji budowlanych

  • Monitoring działań konkurencji

  • Raportowanie, opracowywanie i dostarczanie planów sprzedażowych

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (warunek konieczny)

  • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

  • Umiejętności organizacyjne, systematyczność, rzetelność i odpowiedzialność

  • Znajomość j. angielskiego (mile widziana aczkolwiek niekonieczna)

  • Kilkuletnie doświadczenie w branży wykończenia wnętrz (mile widziane aczkolwiek niekonieczne)

Oferujemy

  • Pracę z wysokiej jakości produktami w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • System premiowy skorelowany z wynikami pracy

  • Szkolenia, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Narzędzia pracy (telefon, laptop)

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (732)
Wałbrzych (49)
Legnica (62)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (173)
Toruń (91)
Lubelskie:
Lublin (114)
Chełm (20)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (787)
Tarnów (40)
Nowy Sącz (35)
Mazowieckie:
Warszawa (1558)
Radom (65)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (113)
Nysa (18)