Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel handlowy

Klient portalu Praca.pl

Poznań

132 dni temu

Ogłoszenie numer: 2325927, z dnia 2019-03-13

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Nr Ref.: b1b9857cded1

Opis stanowiska

  • Planowanie i realizacja celów sprzedażowych w podległym regionie,
  • Rozwijanie i utrzymywanie relacji biznesowych ze wszystkimi klientami,
  • Pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie,
  • Współpraca z działami wspierającymi i pozostałymi segmentami celem realizacji strategii firmy,
  • Nadzór nad jakością dostarczanych produktów oraz jakością usług świadczonych przez Podwykonawców,
  • Bezpośrednie wizyty i kontakty z odbiorcami mające na celu zapewnienie optymalnego poziomu wsparcia,
  • Monitoring podległego rynku (potencjalni klienci, poziom cen, inwestycje, konkurencja), w tym analiza działań handlowych konkurencji,
  • Minimalizacja ryzyka kredytowego, oraz kontrola należności odbiorców.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe,
  • Doświadczenie na stanowisku handlowym, znajomość branży budowlanej,
  • Wysoki poziom kompetencji negocjacyjnych i handlowych,
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, w tym umiejętność budowania długotrwałych relacji,
  • Umiejętność pracy w zespole i zarządzania projektem,
  • Bardzo dobra wiedza produktowa i techniczno-aplikacyjna,
  • Zorientowanie na klienta, wyniki i otwartość na zmiany,
  • Umiejętność analitycznego myślenia, przygotowywania i wdrażania rozwiązań,
  • Bardzo dobre umiejętności obsługi komputera i pakietu Office,
  • Znajomość języka angielskiego, mile widziana w stopniu średnio zaawansowanym,
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych podróży służbowych.
Dane osobowe Kandydata przetwarzane są przez Praca.pl w celu przekazania ich Pracodawcy. Do czasu przekazania danych osobowych do Pracodawcy Administratorem danych osobowych Kandydata jest Praca.pl Sp. z o.o. Po przekazaniu danych osobowych Kandydata do Pracodawcy Administratorem danych osobowych Kandydata jest Pracodawca publikujący niniejszą ofertę pracy. Pracodawca przekaże Ci informacje jak przetwarza Twoje dane osobowe niezwłocznie po otrzymaniu Twojej aplikacji. Jeśli nie zgadzasz się na taką procedurę, prosimy o nieprzesyłanie aplikacji.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy