Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przedstawiciel Handlowy

Budinpol

Kłodzko

10 dni temu

BUDINPOL HURTOWNIE MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH

 

działające na rynku Dolnego Śląska od ponad 25 lat

aktualnie poszukują osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Kłodzko
Nr ref.: PH/KŁ/2020

Opis stanowiska:

 

Podstawowe zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku

 • sprzedaż materiałów budowlanych, pozyskiwanie nowych klientów i utrzymanie stałych kontaktów
 • doradztwo techniczne, profesjonalna obsługa oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami firmy
 • sporządzanie i negocjowanie ofert dla klienta

Wymagania:


Jakich osób szukamy:

 • z doświadczeniem w branży budowlanej, na stanowisku handlowym
 • posiadających znajomość lokalnego rynku materiałów budowlanych
 • znających tematykę dotyczącą dachów i wyrobów klinkierowych
 • zaangażowanych w pracę i nastawionych na realizację celów
 • posiadających zdolności handlowe
 • wykazujących się umiejętnością rozpoznawania potrzeb klientów
 • otwartych, pewnych siebie i cechujących się łatwością nawiązywania kontaktu i umiejętnością budowania długotrwałych relacji z klientami
 • posiadających prawo jazdy

Oferujemy:

 

Jeśli podejmując decyzję o wyborze Pracodawcy, chcesz mieć pewność

 • interesującej i pełnej wyzwań pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
 • bezpieczeństwa i stabilności zatrudnienia, które gwarantuje umowa o pracę
 • możliwości realizacji ciekawych projektów i rozwoju zawodowego
 • wynagrodzenia, adekwatnego do osiąganych wyników
 • przyjaznej atmosfery oraz pracy z ambitnymi i ciekawymi ludźmi
Wszystkie zainteresowane pracą osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji wraz z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Budinpol Sp. z o.o. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez: Budinpol Sp. z o.o danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem biuro@budinpol.com.pl

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 tygodni, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Twoje dane osobowe przekażemy do działu kadr i zarządu przedsiębiorstwa Budinpol Sp. z o.o. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem biuro@budinpol.com.pl lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem iod@budinpol.com.pl.