Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przedstawiciel handlowy

Solid Security Sp. z o.o.

Rzeszów

31 dni temu

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów
  • Sprzedaż produktów i usług
  • Praca terenowa i stacjonarna
  • Kontakt z klientem
  • Identyfikacja potrzeb klienta
  • Prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych
  • Posprzedażowa obsługa Klienta
  • Współpraca z pracownikami innych działów

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B i samochód (zwrot kosztów paliwa)
  • Komunikatywność
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z Klientami
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Wysoka kultura osobista

Nie wymagamy doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie podstawowe oraz prowizje za zrealizowaną sprzedaż)
  • Stabilne warunki zatrudnienia i praca w przyjaznej atmosferze
  • Praca w pełnym wymiarze godzin

Poznaj

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy