Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Tychy
Przedstawiciel Handlowy

ASO.net Sp. z o.o.
Tychy
praca stacjonarna
5942 dni temu

Ogłoszenie numer: 39561, z dnia 2008-02-07

ASO.net Sp. z o.o. Partner Dystrybucyjny firmy Daetwyler-Cables GmbH.

Miejsce pracy: Tychy

Opis stanowiska

Do obowiązków pracownika należeć będzie: - Aktywne pozyskiwanie nowych klientów z całego kraju; - Wyszukiwanie nowych inwestycji z terenu całego kraju oraz umawianie spotkań z osobami odpowiedzialnymi za realizację tych inwestycji; - Telefoniczne i osobiste dbanie o pozytywne relacje z kontrahentami;

Wymagania

- Wykształcenie min. średnie; - Łatwość nawiązywania kontaktów; - Wysoka komunikatywność; - Bardzo dobra organizacja pracy; - Umiejętność przygotowania i prowadzenia prezentacji; - Ambicja i determinacja w dążeniu do wyznaczonego celu; - Sumienność i odpowiedzialność w podejściu do pracy; - Prawo jazdy kat. B;

Oferujemy

- Umowę o pracę; - Wszystkie niezbędne narzędzia pracy; - Wsparcie techniczne; - Ciekawą pracę w prestiżowym segmencie rynku; - Pracę w stabilnej firmie w młodym i dynamicznym zespole; - Pracę na samodzielnym stanowisku ;