Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Rzeszów
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

REHAMOBIL Sp z o.o.
Rzeszów
praca stacjonarna
5327 dni temu

Ogłoszenie numer: 73013, z dnia 2009-08-27

Dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży medycznej i rehabilitacyjnej zatrudni osobę na stanowisko

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi Klientami Firmy;
  • Realizowanie polityki firmy w zakresie sprzedaży produktów i usług;
  • Organizowanie akcji promocyjnych i sponsoringowych;
  • Sprzedaż pełnej gamy produktów Firmy.

Wymagania

  • Minimum rocznego doświadczenia zawodowego w sprzedaży, popartego sukcesami;
  • Doświadczenie handlowe - będzie dodatkowym atutem;
  • Ambicji i otwartości na rozwój;
  • Energii i dynamizmu w działaniu;
  • Silnej motywacji do osiągania wysokich wyników;
  • Umiejętności organizacji pracy i planowania;
  • Wykształcenia minimum średniego;
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office;
  • Prawa jazdy kat. B oraz doświadczenia w prowadzeniu samochodu.

Oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie zarządzanej i rozwijającej się firmie;
  • Podstawa + Motywacyjny system wynagradzania;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu dla najlepszych;
  • Dobrą atmosferę w pracy;
  • Nowoczesne narzędzia pracy.