Przedstawiciel Medyczny Linia SPEC

ANGELINI PHARMA POLSKA

Międzyrzecz, Zielona Góra

31 dni temu

Angelini to międzynarodowa grupa, lider w dziedzinie zdrowia w zakresie produktów farmaceutycznych i konsumenckich. Grupa Angelini obchodzi 100 lecie istnienia, obecnie posiada oddziały w 20 krajach oraz globalną sieć dystrybucji.

 

Cechą wyróżniającą Angelini Pharma Polska jest dobra atmosfera pracy, która w dużej mierze wynika ze swobodnej i bezpośredniej komunikacji pomiędzy pracownikami oraz współpracy opartej na wzajemnym szacunku i zaufaniu

Przedstawiciel Medyczny Linia SPEC

(psychiatria, ginekologia, medycyna paliatywna)

Teren pracy: Zielona Góra-Międzyrzecz-Kościan

 

 
Będziesz odpowiedzialny za:
 • promowanie produktów firmy w kontaktach z lekarzami specjalistami i farmaceutami
 • realizacja strategii promocyjnej w powierzonym regionie
 • nawiązywanie i utrzymywanie efektywnych relacji w środowisku medycznym, współpracę z lokalnymi liderami opinii (KOL) i ośrodkami opiniotwórczymi
 • przeprowadzanie prezentacji produktowych skierowanych do środowiska lekarskiego
 • systematyczne dokształcanie się w celu zapewnienia wysokiego poziomu posiadanej wiedzy merytorycznej
Czekamy na Ciebie jeżeli posiadasz:
 • wyższe wykształcenie – warunek konieczny
 • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Medycznego – warunek konieczny
 • łatwość w nawiązywaniu kontaktu i umiejętność budowania długotrwałych relacji
 • samodzielność i aktywne podejście do powierzonych zadań
 • przedsiębiorczość, entuzjazm i pozytywne nastawienie do pracy
 • chęć do nauki i stałego poszerzania wiedzy
 • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
 • narzędzia pracy: samochód służbowy, tablet
 • opieka medyczna – bogaty pakiet z rehabilitacją i zniżką na stomatologię
 • ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty Multisport
 • dofinansowanie nauki – po 1 roku zatrudnienia
 • realna możliwość rozwoju zawodowego i awansu
 • liczne szkolenia rozwojowe
 • miejsce pracy, gdzie wzajemny szacunek i miła atmosfera idą w parze ze wsparciem Twojego przełożonego
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Angelini Pharma Polska Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Klikając w przycisk „Wyślij”/”Aplikuj” zgadzasz się na przetwarzanie przez Angelini Pharma Polska Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym (m.in. w formularzu aplikacyjnym) na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, przekraczające zakres wskazany w Kodeksie Pracy lub w innych przepisach prawa, takie jak np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Podane przez Ciebie dane osobowe w zakresie wskazanym w Kodeksie Pracy lub innych przepisach prawa (takie jak m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie obowiązków wynikających z przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie (w zakresie przekraczającym zakres wskazany w Kodeksie Pracy lub w innych przepisach prawa), nie zawieraj ich w przekazywanych nam dokumentach, w tym w formularzu aplikacyjnym.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz tutaj: 

https://angelini.pl/wps/wcm/connect/935d5142-f7e8-4c11-aa26-f7fb8bd25be1/2_Rekrutacja_pelna_informacja_RODO_20180619.pdf?MOD=AJPERES

Poniżej znajdują się tylko najważniejsze informacje.

Angelini Pharma Polska sp. z o.o. jest administratorem Twoich danych osobowych. Możesz się z nami skontaktować we wszelkich sprawach związanych z ochroną Twoich danych osobowych, wysyłając e-mail na adres: angelini@angelini.pl lub pocztą na adres: 05-552 Łazy, ul. Podleśna 83.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji: (1) na stanowisko, którego dotyczy Twoje zgłoszenie lub (2) na inne, podobne stanowiska w Angelini Pharma Polska sp. z o.o., jeżeli wyraziłeś na to odrębną zgodę lub (3) w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Angelini Pharma Polska sp. z o.o., jeżeli wyraziłeś na to odrębną zgodę. Możemy przetwarzać Twoje dane także w celu dochodzenia lub obrony przed roszeniami, jeżeli wystąpią nieprozumienia między nami dotyczące Twojego udziału w rekrutacji. Masz m.in. prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz przeniesienia do innego administratora.

Zgody są dobrowolne i nie mają wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę, wysyłając e-mail na adres: angelini@angelini.pl, co nie ma wypływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody.
Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Medyczny 
Przedstawiciel Medyczny to osoba, która odpowiada za prezentowanie produktów medycznych firmy oraz zapewnianie wysokiego poziomu obsługi klienta i sprzedaży. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: promowanie i sprzedaż produktów medycznych firmy na wyznaczonym terenie, kreowanie marki firmy, ścisła współpraca ze środowiskiem medycznym oraz przygotowywanie ofert sprzedaży i ich wycena, a ...
Praca Przedstawiciel Medyczny