Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Częstochowa
Przedstawiciel Regionalny ds. Gastronomii oraz Detalu

Japart Sp. z o.o.
Częstochowa, Częstochowa i okolice
praca stacjonarna
5007 dni temu

Ogłoszenie numer: 117145, z dnia 2010-10-01

Jesteśmy Firmą Produkcyjno – Handlową, działającą na terenie całej Polski Oferujemy produkty z branży spożywczej w różnych grupach asortymentowych. Obecnie poszukujemy ambitnych osób na stanowisko w rejonie Gorzowa Wlkp. i okolic

Miejsce pracy: Częstochowa, Częstochowa i okolice

Opis stanowiska

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskanie nowych oraz obsługę już aktywnych klientów, utrzymanie pozytywnych kontaktów z klientami, realizację targetów sprzedażowych oraz godne reprezentowanie Firmy.

Wymagania

  • dobra znajomość rynku oraz min. roczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG,
  • dobra organizacja pracy,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • dyspozycyjność,
  • wysoka kultura osobista,
  • konsekwencja i systematyczność w działaniu
  • znajomość obsługi MS 0ficce
  • gotowość do podjęcia współpracy w ramach własnej działalności gospodarczej,
  • prawo jazdy kat. B (czynne).

Oferujemy

  • dynamiczny rozwój zawodowy
  • profesjonalne szkolenia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe + prowizja, premie kwartalne i roczne
  • telefon komórkowy,
  • samochód służbowy z kartą do tankowania