Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Przedstawiciel Regionalny

Erico Poland Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
6139 dni temu

Ogłoszenie numer: 31900, z dnia 2007-07-27

światowy lider w produkcji systemów zamocowań do instalacji sanitarnych, grzewczych i wentylacyjnych.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

- realizacja wspólnie ustalonego planu sprzedaży, - nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z hurtowniami sanitarno-grzewczymi, wentylacyjnymi, - prowadzenie szkoleń, prezentacji oraz doradztwa technicznego dla firm wykonawczych i na budowach.

Wymagania

- miejsce zamieszkania - rejon Katowice - wykształcenie techniczne, - doświadczenie na podobnym stanowisku, - znajomość obsługi komputera ( word, excel ), - prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Atrakcyjne warunki pracy