Ratownik wodny

Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach

Myślenice

7 dni temu

Miejsce pracy: Myślenice
Numer: StPr/21/0413
OBOWIĄZKI:
Reagowanie na łamanie regulaminu, obserwacja obszaru wodnego, udzielanie pierwszej pomocy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Zaświadzenie o ukończeniu szkolenia na ratownika wodnego [Umiejętność 1] : Zaświadczenie o ukończeniu kursu kwalifikowanej pierwszej pomocy

Miejsce pracy:

Myślenice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Drogowców 2, 32-400 Myślenice, powiat: myślenicki, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:

Rafał Pochopień
R.Pochopien@praca.myslenice.pl
123729622

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Brak danych.

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach

Poznaj stanowisko: Ratownik Wodny
Zadaniem ratownika jest udzielanie pierwszej pomocy osobom poszkodowanym w wyniku różnorodnych wypadków, poszukiwanie osób zaginionych na danym terenie, lub niesienie pomocy w innych temu podobnych przypadkach. Ratownik wodny wykonuje te obowiązki na obszarze sztucznych i naturalnych akwenów wodnych, na wyznaczonych kąpieliskach; plażach morskich, jeziorach, basenach otwartych i krytych. Ratownik wodny ...
Praca Ratownik Wodny