Najnowsze oferty pracy

  • Ratownik wodny

    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Jarosławiec (pow. sławieński, gm. Postomino)
    specjalista junior / mid  umowa zlecenie  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa   7 000 - 10 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Opis stanowiska: praca stała lub sezonowa NAD MORZEM; nadzór nad gośćmi korzystającymi z Aquaparku; udzielanie pomocy w nagłych, stresowych sytuacjach;
Zobacz więcej ofert pracy

Ratownik

Sova Invest Sp z o.o.
Hajnówka, Nieznany Bór 1
25,00 - 30,00 zł brutto/godz.
specjalista (mid)
umowa zlecenie
praca stacjonarna
679 dni temu

Enklawa Białowieska – park wakacyjny położony w Puszczy Białowieskiej – poszukujemy pracowników do obsługi parku. W parku znajduje się park linowy, place zabaw, boiska sportowe oraz biobasen.

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu:

Ratownik
Miejsce pracy: Hajnówka, Nieznany Bór 1
Do głównych zadań należy:
  • zapewnienie bezpieczeństwa gości przebywających na terenie parku rekreacyjnegoat
  • niezwłoczne reagowanie na każdy sygnał wzywania pomocy
  • podejmowanie akcji ratowniczej oraz zapobieganie skutkom zagrożeń
  • pełnienie dyżuru na biobasenie wynikającym z organizacji pracy w parku rekreacyjnym
  • codzienna dbałość o powierzony sprzęt ratowniczy i pomocniczy, przygotowanie, zabezpieczenie i konserwacja ww. sprzętu przed rozpoczęciem oraz po zakończeniu dyżuru
  • Stałe obserwowanie osób korzystających z basenu
  • kontrola stanu urządzeń oraz sprzętu, które zapewniają bezpieczeństwo osób kąpiących się
  • oczyszczenie powierzchni i dna obszaru przeznaczonego do kąpieli z wszelkich przedmiotów mogących spowodować skaleczenie lub inny nieszczęśliwy wypadek
  • pomiar temperatury wody
  • sygnalizowanie za pomocą urządzeń alarmowych przekroczeń obowiązującego regulaminu
  • dbanie o czystość biobasenu
  • prowadzenie dziennika pracy
Wymagania:
  • certyfikatu MSW o ukończeniu szkolenia z ratownictwa wodnego
  • aktualnego certyfikatu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy
  • aktualnej legitymacji ratownika wodnego lub dokumentu potwierdzającego przynależność w podmiocie uprawnionym do wykonywania ratownictwa
  • bardzo dobrej praktycznej znajomości zasad korzystania z basenów i urządzeń basenowych
  • komunikatywnej znajomości języka polskiego oraz praktycznej znajomości podstaw języka angielskiego, znajomość innych języków mile widziana
  • chęci dalszego rozwoju i pogłębiania wiedzy zawodowej
  • gotowości do wykonywania pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym, w tym w dni weekendowe i święta
  • entuzjastycznego nastawienia i wysokiej kultury osobistej
  • sumiennego i odpowiedzialnego podejścia do powierzonych zadań i obowiązków
  • umiejętności pracy w zespole
  • mile widziane posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • elastyczny czas pracy
  • rozwój osobistej kariery zawodowej
  • bardzo dobre warunki finansowe zatrudnienia
  • możliwość zdobycia kwalifikacji instruktora parku linowego
  • gwarantujemy bezpłatne badania do książeczki Sanepidu