Zobacz więcej ofert pracy

Realizator Dźwięku

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury
Warszawa, Praga-Południe, blisko stacji metra
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
156 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa, Praga-Południe, blisko stacji metra
Zakres obowiązków:
  • przygotowywanie realizacji nagłośnienia scenicznego, podczas wydarzeń i projektów artystycznych Teatru (w tym również: edukacyjnych, filmowych i wydarzeń specjalnych) oraz realizowanych przez Teatr na rzecz innych podmiotów, w tym prób do nich, w miejscach prowadzenia działalności statutowej Teatru i poza nimi;
  • aktywny udział przy tworzeniu koncepcji dźwięku i obrazu wydarzeń realizowanych przez Teatr;
  • realizacja akustyczna podczas nagrań audio, video;
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi realizującymi na zlecenie Teatru realizacje dźwięku;
  • nadzór nad utrzymaniem sprzętu nagłośnieniowego w należytym stanie technicznym i gotowości eksploatacyjnej;
  • współpraca z dostawcą sprzętu nagłośnieniowego w instytucji.
Wymagania:
  • posiadanie wiedzy i doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z obsługą akustyczną – min. 2 lata (mile widziane doświadczenie w instytucji kultury);
  • posiadanie wiedzy i doświadczenia w realizacji zespołów orkiestrowych;
  • umiejętność jednoczesnego realizowania/ sterowania nagłośnieniem frontowym i monitorami;
  • umiejętność konfigurowania systemów nagłośnieniowych;
  • znajomość konsolet cyfrowych (mile widziana znajomość konsolet dźwiękowych Allen&Heath SQ5);
  • obsługa komputera, w szczególności znajomość programów do obróbki plików muzycznych;
  • wykształcenie min. średnie techniczne;
  • dyspozycyjność: również popołudniami w weekendy i święta, gotowość do wyjazdów służbowych;
  • prawo jazdy kat. B;
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, skrupulatność;
  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • rzetelność, terminowość, odpowiedzialność;
  • uprawnienia SEP 1 kW (mile widziane).
Oferujemy:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w wymiarze 1,0 etatu;
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę;
  • współpracę w przyjaznym zaangażowanym zespole.
Klauzula informacyjna
  1. Administratorem danych przetwarzającym dane osobowe jest Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury ul. Goplańska 42, 02-954 Warszawa.
  2. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu wykonania zadań administratora danych wynikających z realizacji niniejszej rekrutacji.
  3. Podanie danych jest dobrowolne.
  4. Osoba aplikująca ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia sprzeciwu.
  5. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można się skontaktować od 25 maja 2018 r. w sprawach ochrony swoich danych osobowych pod adresem e-mail: iod@mteatr.pl lub pisemnie na adres naszej siedziby, wskazany powyżej.
  6. Jako Administrator będziemy przetwarzać dane osobowe wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego w związku z zamieszczonym ogłoszeniem o pracę (podstawa prawna art. 6 ust 1 lit a).
  7. Administrator nie zamierza przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.
  8. Dane będą przetwarzane przez okres trwania procesu rekrutacji i zostaną trwale usunięte po jej zakończeniu, w terminie nie dłuższym niż sześć miesięcy od zakończonego procesu.
  9. W związku z przetwarzaniem danych osobowych osobie aplikującej o pracę przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. W oparciu o dane osobowe wynikające z umowy Administrator nie będzie podejmował wobec wykonawcy zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.