Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Recepcjonista / Recepcjonistka

Relais & Chateaux Hotel ***** Quadrille

Gdynia

6 dni temu

Ogłoszenie numer: 2502812, z dnia 2019-06-12

to ekskluzywny kompleks pałacowo-parkowy. Elegancki, starannie dobrany wystrój, nawiązuje do obiektów butikowych, w których każdy apartament cechuje niepowtarzalny styl i bogata kolorystyka.

Hotel Quadrille zlokalizowany jest w jednej z najpiękniejszych dzielnic Gdyni - Orłowie. Pełen relaks zapewniają tu rozległy, historyczny park z licznymi zabytkami przyrody oraz bliska odległość do morza.

Goście obiektu mają do wyboru jeden z 11 luksusowych apartamentów w Pałacu oraz 20 pokoi biznesowych w Oficynie. W obiekcie znajduje się restauracja gourmet „Biały królik”, kameralny Pub 10/6 oraz Quadrille wellness i spa z basenem i strefą saun oraz bogatą ofertą zabiegów spa i medical.

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska

  • profesjonalna obsługa recepcyjna
  • zarządzanie pobytem Gościa
  • usługi concierge
  • rozliczanie pobytu; sprawna obsługa kasy fiskalnej, programu hotelowego
  • praca z platformami rezerwacyjnymi
  • efektywna współpraca z pozostałymi działami
  • aktywna sprzedaż oferty hotelowej

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem)
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • wysoka kultura osobista
  • profesjonalna obsługa gości
  • obsługa recepcyjnych programów informatycznych
  • doświadczenie w pracy recepcyjnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • miejsce, w którym satysfakcja z pracy spotyka się z godziwym wynagrodzeniem
  • jedyną szansę na rozwój osobisty równolegle z młodym, ambitnym zespołem
  • pozytywne nastawienie do człowieka z jego zaletami i wadami
  • pewność zatrudnienia i bezpieczeństwo finansowe
  • pracę w wyjątkowych warunkach – nowoczesne i niestandardowe podejście do sprzedaży usług hotelowych

Wynagrodzenie

Od 2500 do 3000 PLN

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Recepcjonistka / Recepcjonista

Recepcjonistka to osoba, która obsługuje linię telefoniczną, udziela należytych informacji, melduje gości, przydziela pokoje, przyjmuje rezerwację, obsługuje korespondencję, prowadzi rachunki związane z pobytem gości, zarządza stanem wolnych pokoi, a także kseruje, wysyła faksy. Praca recepcjonisty polega na świadczeniu i sprzedaży usług, m.in.: w hotelu, motelu, pensjonacie, schronisku. ...
Recepcjonistka / Recepcjonista Praca Recepcjonistka / Recepcjonista

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Relais & Chateaux Hotel ***** Quadrille.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (798)
Wałbrzych (70)
Legnica (121)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (302)
Toruń (186)
Lubelskie:
Lublin (255)
Chełm (57)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (857)
Tarnów (102)
Nowy Sącz (94)
Mazowieckie:
Warszawa (2290)
Radom (192)
Płock (73)
Opolskie:
Opole (263)
Nysa (88)