Recepcjonista / Recepcjonistka
"FOLWARCZNA" GÓRSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA
Gdynia, ul. Folwarczna 2
3 500 - 4 500 zł brutto/mies.
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie
5 dni temu

Ogłoszenie numer: 7365123, z dnia 2022-08-04

Hotel Relais & Châteaux Quadrille należy do prestiżowego stowarzyszenia Relais & Chateaux, zrzeszającego ekskluzywne hotele i znakomite restauracje z całego świata. Hotel Quadrille to oryginalne połączenie nowoczesnego designu i powiewu historii. Całość została dopracowana pod każdym względem, a jeszcze pełniejsze delektowanie się tym miejscem umożliwia panująca tu atmosfera spokoju i intymności. Ten otoczony zielenią Pałac znajduje się z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie niedaleko centrum Gdyni i Sopotu.

Miejsce pracy: Gdynia, ul. Folwarczna 2

Opis stanowiska

Hotel Quadrille Relais & Châteaux w Gdyni poszukuje Recepcjonisty. Jeśli jesteś otwarty/a na nowe wyzwania, lubisz, gdy dużo się dzieje i niestraszny Ci kontakt z drugim człowiekiem, to być może to właśnie Ty powinieneś/naś dołączyć do naszego energicznego zespołu. Zapewniamy przeszkolenie i mocne wsparcie kierownicze. Spróbuj swoich sił wysyłając CV.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem)
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, 8-godzinne zmiany dzienne oraz nocne
  • znajomość obsługi programów hotelowych będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych

Oferujemy

  • profesjonalna, życzliwa obsługa Gości
  • meldowanie, wymeldowanie Gości
  • przyjmowanie, rozliczanie rezerwacji, obsługa centrali telefonicznej
  • obsługa recepcyjnych programów informatycznych
  • aktywna sprzedaż oferty hotelowej

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj