Red Team Operator [rekrutacja online]

ING Tech Poland

Katowice

6 dni temu

Miejsce pracy: Katowice
Szukamy Ciebie jeśli:
  • Chcesz pracować w zespole typu RedTeam i posiadasz umiejętność symulacji zaawansowanych ataków na organizację w oparciu o przygotowane scenariusze,
  • Interesuje Cię opracowywanie nowych i udoskonalanie istniejących taktyk, technik i procedur (TTP),
  • Chcesz pracować w oparciu o framework MITRE ATT&CK,
  • Interesuje Cię opracowywanie nowych scenariuszy kampanii,
  • Posiadasz wiedzę z zakresu ataków na Active Directory (eskalacja uprawnień/lateral movement),
  • Znasz PowerShell w wykorzystaniu ofensywnym,
  • Nieobce Ci są narzędzia typu Nishang, PowerSploit, BloodHound,
  • Jesteś kreatywny i nie boisz się nowych wyzwań.
Dodatkowo zapunktujesz za:
  • Znajomość C/C#/Go w stopniu wystarczającym do wsparcia przy tworzeniu oprogramowania C&C
  • znajomość któregoś z języków programowania/skryptowania - Python/HTML+CSS/javascript/php/java/perl,
  • Doświadczenie w wykonywaniu testów penetracyjnych w oparciu o metodyki OWASP i PTES,
  • Znajomość analizy złośliwego oprogramowania,
  • Znajomość narzędzi typu Covenant/Cobalt Strike,
  • Posiadanie certyfikatów branżowych (CRTP/CRTE/OCSP/eCPTX itp.),
  • Posiadanie zarejestrowanych CVE i/lub branie udziału w konkursach typu CtF.
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Otwarta postawa,
  • Chęć nauki.
Jak pracujemy

Wewnętrzny zespół bezpieczeństwa ofensywnego składający się z ponad 20 specjalistów z zakresu wykonywania testów penetracyjnych, reverse engineeringu oraz symulacji ataków APT. Psujemy wszystko co się da: aplikacje webowe, infrastrukturę, mobilki, grubych klientów, IoT, myszki, klawiatury oraz całe środowiska typu Cloud/ Active Directory. Jeśli zechcesz do nas dołączyć, nastaw się na maksymalną dawkę wiedzy, dostęp do wewnętrznej platformy CTF oraz dużo humoru w stylu IT Crowd.

  • umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
  • Start 7:00 - 9:00 Koniec 15:00 - 17:00
    w tych godzinach pracujemy
  • ul. Konduktorska 35, Katowice
    tutaj mieści się nasze biuro
Zakres obowiązków
80%- Wykonywanie zadań w ramach zespołu Red Team
20%- Konsultacje z zakresu cyberbezpieczeństwa

W ING Tech Poland dbamy o:
Twój rozwój:
  • wielokierunkowy rozwój
  • certyfikacje i transfer wiedzy
  • budżet szkoleniowy
  • najnowsze technologie
  • międzynarodowe projekty
  • darmowe lekcje języka angielskiego
Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę
  • prywatna opieka medyczna
  • 50% dofinansowania na kartę Multisport
  • parking rowerowy
  • strefy relaksu i rozrywki
  • imprezy integracyjne i program Stay Fit
Odpowiednie warunki pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy
  • kuchnia
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jeżeli w przyszłości, chciałbyś/chciałabyś brać udział w innych rekrutacjach prowadzonych przez ING Business Shared Services B.V. sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Katowicach, potrzebujemy Twojej dodatkowej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przeprowadzenia przyszłych rekrutacji.”

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 2 lat. Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj

Poznaj wyjątkowy charakter naszej firmy oraz ludzi tu pracujących, dzięki którym zmieniamy świat.

ING Tech Poland dostarcza innowacyjne usługi IT oraz usługi operacyjne dla ING na całym świecie. Nasza główna siedziba mieści się w Katowicach. Posiadamy również oddział w Warszawie. W zakres naszych usług IT wchodzą: bezpieczeństwo IT, hosting, usługi zdalne oraz aplikacyjne. Usługi operacyjne ostarczane są przez dwie jednostki: RiskHub (Warszawa) oraz CardsHub (Katowice). RiskHub jest naszym Centrum Wiedzy Eksperckiej kształtującym przyszłość modelowania ryzyka i analizy danych w Polsce. Z kolei CardsHub odpowiada za cały cykl życia kart płatniczych, zarówno w zakresie technologicznym, jak i operacyjnym.

Proces rekrutacji

1 EtapAplikacja
2 EtapRozmowa telefoniczna
3 EtapSpotkanie
Specjalista ds. cyberzagrożeń to osoba, która zajmuje się ochroną, zapewnieniem bezpieczeństwa informacji i innych danych będących w posiadaniu firmy. Zapobiega i ewentualnie przeciwdziała skutkom ataków hakerskich i prób uzyskania nielegalnego dostępu do jej zasobów. Stanowi to jeden z najważniejszych elementów codziennego funkcjonowania danego podmiotu. Realizuje projekty dotyczące ...
Praca Specjalista ds. Cyberzagrożeń