Zobacz więcej ofert pracy

Referendarz

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
2030 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Referendarz
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 35266

Warunki pracy

Pracownikom oferujemy:
– proponowane wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 3 560,30 zł brutto, ustalone wg mnożnika 1,900
– dodatek za wysługę lat (powyżej 5 lat) od 5 do 20% wynagrodzenia w zależności od udokumentowanego stażu pracy
– umowę o pracę na czas określony
– trzynaste wynagrodzenie, bogaty pakiet szkoleń, staże eksperckie, refundacje nauki języka i studiów podyplomowych,
– pakiet socjalny: platforma Benefit, dofinansowanie wypoczynku, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach, sala ćwiczeń w budynku Ministerstwa,
– możliwość wykupienia ubezpieczenia zdrowotnego i polisy na życie w preferencyjnej cenie, możliwość dofinansowania kart sportowych (FitProfit), ruchomy system czasu pracy: rozpoczęcie pracy w godz. 7.30-9.00.

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań
– obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego w tym liczne kontakty bezpośrednie, telefoniczne, mailowe,
– krajowe lub zagraniczne wyjazdy służbowe
– praca przy komputerze,
– opis dostępności budynku dla osób z niepełnosprawnością znajduje się na stronie ministerstwa http://www.miir.gov.pl/strony/ministerstwo/praca-w-ministerstwie/

Zakres zadań

  • Prowadzenie postępowań administracyjnych i pozaadministracyjnych, w tym: analizowanie odwołań, zażaleń i wniosków oraz materiału dowodowego, prowadzenie procedury odwoławczej, opracowywanie projektów decyzji, postanowień w postępowaniu administracyjnym, przyjmowanie interesantów i udzielanie informacji.
  • Wykonywanie zastępstwa procesowego, w tym: przygotowywanie pism procesowych.
  • Monitorowanie stanu prawnego i orzecznictwa oraz standardów/ rekomendacji/wytycznych/ opinii, etc

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe prawo lub administracja
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • znajomość Kodeksu postępowania administracyjnego
  • znajomość ustawy o gospodarce nieruchomościami
  • organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, współpraca, komunikacja, rzetelność, myślenie analityczne
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego