Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Stare Kurowo
Referent ds. Administracji Usług i Ochrony Środowiska

Ragn Sells Polska
Stare Kurowo
praca stacjonarna
5929 dni temu

Ogłoszenie numer: 40835, z dnia 2008-02-22

stanowiąca część szwedzkiego koncernu Ragn-Sells AB poszukuje kandydatów do pracy w:
Dziale Usług Komunalnych
na samodzielne stanowisko:

Miejsce pracy: Stare Kurowo

Opis stanowiska

Głównym zadaniem zatrudnionej osoby będzie:
  • Uzyskiwanie, zmiana niezbędnych zezwoleń związanych ze świadczeniem usług odbioru odpadów komunalnych i przemysłowych
  • Bieżący monitoring świadczonych usług w zakresie zgodności z przepisami prawa
  • Prowadzenie rejestrów i archiwizacja dokumentacji specjalistycznej
  • Przygotowanie zestawień i raportów dla właściwych organów
  • Przygotowanie ofert i dokumentacji przetargowej

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • minimum 2-letnie doświadczenie w samodzielnej pracy na stanowisku administracyjnym
  • umiejętność przyswajania przepisów
  • znajomość pakietu MS Office
    Ponadto od kandydatów oczekujemy:
  • samodzielności
  • rzetelności, systematyczności i konsekwencji w realizowaniu przydzielanych zadań
  • umiejętności rozwiązywania problemów
  • umiejętności pracy zespołowej

Oferujemy

  • zdobycie doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • stabilną pracę w nowoczesnej organizacji
  • pracę w zgranym i ambitnym zespole
  • stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy