Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Referent ds. floty

ARRA GROUP Sp. z o.o. Sp. k.

Głogów

168 dni temu

Firma ARRA istnieje na rynku od 2002 roku. Prowadzi działalność z zakresu transportu drogowego w temperaturze kontrolowanej. Specjalizując się w transporcie chłodniczym, farmaceutycznym oraz transporcie materiałów niebezpiecznych (ADR). Obszarem działalności firmy jest cała Europa. Firma świadczy usługi wysokiej jakości o czym świadczyć mogą zdobyte nagrody i certyfikaty oraz opinie naszych klientów

Miejsce pracy: Głogów
Opis stanowiska:
  • działania związane z utrzymaniem floty samochodów osobowych (prowadzenie dokumentacji, własna inicjatywa w zakresie zleconych projektów),
  • aktualizacja ubezpieczeń samochodowych,
  • likwidacja szkód zgodnie z procedurą – współpraca z brokerem itp.,
  • administrowanie dokumentacją floty samochodowej (m.in. rozliczanie przejechanych kilometrów, zakupu paliwa),
  • zarządzanie dokumentami pojazdów,
  • ewidencjonowanie kosztów,
  • obsługa klienta wewnętrznego,
  • współpraca z serwisami,
  • utrzymywanie właściwego stanu technicznego samochodów - kontrola,
  • weryfikacja kosztorysów i faktur w oparciu o standardy rynkowe, posiadaną wiedzę i doświadczenie,
  • protokolarne przekazywanie / odbieranie samochodów,
  • obsługa programu,
  • pomoc pracownikom w przypadku zdarzeń drogowych i zgłaszanie szkód komunikacyjnych oraz nadzór nad procesem likwidacji szkód,
  • bezpośredni kontakt i wsparcie dla pracowników – użytkowników floty,
  • wsparcie biura,
  • wyjazdy służbowe w celu podmiany aut lub innych.
Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe o kierunku technicznym,
  • chęć do pracy i zaangażowanie,
  • bardzo dobra znajomość Excel i Word,
  • prawo jazdy kat. B (czynny kierowca).
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie,
  • pracę w dynamicznym, młodym zespole,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • szansę zdobycia bogatych doświadczeń,
  • niezbędne i nowoczesne narzędzia pracy.
„Zgodnie z treścią art. 23 ust. 1 punkt 1 oraz art. 23 ust. 2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 96 z póź. zm) zwanej dalej „Ustawą o Ochronie Danych Osobowych” niniejszym wrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych, tj. ARRA Group Spółka z o.o. Sp. K., zwanego dalej „Administratorem” teraz oraz w przyszłości, w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, zwłaszcza o prawie wglądu do moich danych osobowych, ich poprawiania, a także żądania ich usunięcia w całości, w każdym czasie. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora, jest niezbędne do realizowanych przez niego procesów rekrutacyjnych”.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista Administrator Floty

Specjalista Administrator Floty to osoba odpowiedzialna za obsługę i administrację floty samochodowej, czyli sprawuje opiekę nad samochodami służbowymi firm. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: całościowa opieka nad flotą samochodów, zarządzanie procesami w obszarach (serwis, opony, ubezpieczenia, monitoring GPS), a także tworzenie raportów dotyczących flot klientów, realizacja ...
Specjalista Administrator Floty Praca Specjalista Administrator Floty

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (699)
Wałbrzych (46)
Legnica (65)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (160)
Toruń (77)
Lubelskie:
Lublin (116)
Chełm (15)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (898)
Tarnów (30)
Nowy Sącz (35)
Mazowieckie:
Warszawa (1865)
Radom (58)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (124)
Nysa (20)